Hulpdiensten uitgerukt voor persoon te water op Den Oeverseweg in Slootdorp
Op de Den Oeverseweg in Slootdorp is dinsdagavond een persoon te water geraakt, die mogelijk gewond is geraakt.
De eerste melding kwam rond half 7 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niet bekend.
Slootdorp is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland. De hulpdiensten in Slootdorp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Slootdorp is de afgelopen 30 dagen 155 keer gealarmeerd. De ambulance moest 14 keer naar die plaats toe.