Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Uitgang in Ursem
Bij een ongeval op de Uitgang in Ursem is zondagochtend een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond half 7 's ochtends. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook is er een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Ursem is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Ursem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 6 keer naar Ursem gestuurd. De ambulance moest 10 keer naar die plaats toe.