Middelbrand op Planetenlaan in Wieringerwerf
Aan Planetenlaan in Wieringerwerf is zondagavond een buitenbrand gemeld.
De melding kwam rond kwart voor elf 's avonds bij de alarmcentrale binnen. De brand werd binnen 5 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Slootdorp is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Wieringerwerf is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Wieringerwerf reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Wieringerwerf 9 keer gealarmeerd. De ambulance moest 67 keer naar die plaats toe.