Voertuig te water in Zwaag
De brandweer van Zwaag is zaterdag 7 november gealarmeerd voor een voertuig te water. De melding werd om 04:24 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Zwaag, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Zwaag is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Zwaag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Zwaag 16 keer gealarmeerd en moest de ambulance 77 keer naar die plaats toe.