Traumaheli naar Prins Hendrikstraat in Koog aan de zaan
Woensdag 10 januari is de traumaheli met spoed naar de Prins Hendrikstraat in Koog Aan De Zaan gegaan. De melding werd om 07:52 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Zaanstreek-Waterland.
Koog Aan De Zaan is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Zaanstreek-Waterland. De hulpdiensten in Koog Aan De Zaan reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Koog Aan De Zaan 10 keer gealarmeerd en moest de ambulance 57 keer naar die plaats toe.