Gaslekkage op G A Brederodestraat in Volendam
De brandweer is vrijdagavond uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op de G A Brederodestraat in Volendam.
De melding kwam rond half negen 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Volendam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Zaanstreek-Waterland. De hulpdiensten in Volendam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Volendam is de afgelopen 30 dagen 18 keer gealarmeerd. De ambulance moest 169 keer naar die plaats toe.