Ongeval op Populierenlaan in Volendam
De brandweer van Volendam is zaterdag 6 september gealarmeerd voor zware thv op de Populierenlaan. De melding werd om 12:31 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Volendam, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Volendam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Zaanstreek-Waterland. De hulpdiensten in Volendam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Volendam 4 keer gealarmeerd en moest de ambulance 163 keer naar die plaats toe.