Ongeval met letsel op Kamperzeedijk in Genemuiden

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
30 april 2025 20:26

De hulpdiensten zijn woensdagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Kamperzeedijk in Genemuiden.

De melding kwam rond half negen 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Genemuiden is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Genemuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Genemuiden is de afgelopen 30 dagen 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 8 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

20:26
aanrijding letsel n760 - kamperzeedijk genemuiden 306609
 
Alarmcodes
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode
 
0630211 Persinfo Regionaal Zwolle