Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Lavendel in Hardenberg
Op de Lavendel in Hardenberg heeft zondagochtend een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde iets na negen uur 's ochtends. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Hardenberg is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Hardenberg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 11 keer naar Hardenberg gestuurd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.