Ongeval met letsel op Hartogsweg in IJsselmuiden
De hulpdiensten zijn maandagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Hartogsweg in IJsselmuiden.
De melding kwam rond kwart over zeven 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
IJsselmuiden is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in IJsselmuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van IJsselmuiden 5 keer gealarmeerd. De ambulance moest 12 keer naar die plaats toe.