Persoon te water op Kanaaldijk in Staphorst, traumaheli gealarmeerd
Op de Kanaaldijk in Staphorst is zaterdagochtend een persoon te water geraakt, die mogelijk gewond is geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer half 11 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook is er een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niet bekend.
De plaats Staphorst valt onder de P2000-regio Overijssel. De hulpdiensten in Staphorst, een plaats in de provincie Overijssel, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer van Staphorst is de afgelopen 30 dagen 155 keer gealarmeerd. De ambulance moest 14 keer naar die plaats toe.