Woningbrand op Erasmuslaan in Zwolle
Vrijdagmiddag is brand in een woning uitgebroken aan de Erasmuslaan in Zwolle. Het is nog onbekend wat de oorzaak van de brand is.
De eerste melding kwam vlak na twee uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. De brandweer is uitgerukt met 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker.
Zwolle is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Zwolle reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 68 keer naar Zwolle gestuurd. De ambulance moest 13 keer naar die plaats toe.