Ongeval met letsel op A28 in Zwolle
De hulpdiensten zijn donderdagochtend uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de A28 in Zwolle.
De melding kwam rond half tien 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Zwolle is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Zwolle reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Zwolle 104 keer gealarmeerd. De ambulance moest 53 keer naar die plaats toe.