Reanimatie op Ootmarsumsestraat in Almelo, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt voor een reanimatie aan de Ootmarsumsestraat in Almelo. Ook een traumahelikopter is gealarmeerd.
De melding kwam in de nacht van zaterdag op zondag bij de alarmcentrale binnen. Er naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Almelo is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Almelo reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Almelo 68 keer gealarmeerd. De ambulance moest 18 keer naar die plaats toe.