Woningbrand in Enschede op Ribbeltsweg
Maandagochtend is brand in een woning uitgebroken aan de Ribbeltsweg in Enschede. Het is nog onbekend wat de oorzaak van de brand is.
De brand brak ongeveer half 12 's ochtends uit. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen.
Enschede is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Enschede reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 100 keer naar Enschede gestuurd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.