Ongeval met letsel op Wesselerbrinklaan in Enschede

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
17 juli 2026 21:08

De hulpdiensten zijn vrijdagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Wesselerbrinklaan in Enschede.

De melding kwam vlak na negen uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Enschede is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Enschede reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Enschede is de afgelopen 30 dagen 169 keer gealarmeerd. De ambulance moest 43 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

21:08
aanrijding letsel wesselerbrinklaan enschede 542127
 
Alarmcodes
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode
 
0633093 Persalarm Twente