Traumaheli gealarmeerd voor incident op Hooiraamhoek in Enschede
Een ambulance is maandag 26 oktober met spoed uitgereden naar Enschede voor een medisch incident aan Hooiraamhoek. De melding werd om 19:13 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Twente.
Enschede is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Enschede reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Enschede 100 keer gealarmeerd. De ambulance moest 42 keer naar die plaats toe.