Middelbrand in Hengevelde op Dorreweg
Woensdagmiddag is brand in een woning uitgebroken aan de Dorreweg in Hengevelde. De brandweer heeft opgeschaald naar middelbrand. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De brand brak vlak voor drie uur in de middag uit. 35 minuten later werd opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen. Korpsen uit onder meer Delden en Diepenheim zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen.
De plaats Hengevelde valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Hengevelde, een plaats in de provincie Overijssel, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 3 keer naar Hengevelde gestuurd.