Ongeval met letsel op N35 in Nijverdal
Op de N35 in Nijverdal heeft donderdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor één 's middags bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Nijverdal is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Nijverdal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Nijverdal gestuurd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.