Ongeval met letsel op Lage Esweg in Nijverdal
De hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Lage Esweg en Bergleidingweg in Nijverdal.
De melding kwam rond half elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Nijverdal is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Nijverdal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nijverdal 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 10 keer naar die plaats toe.