Gaslucht op Hoofdstraat in Zenderen, brandweer met spoed ter plaatse
De brandweer van Zenderen is donderdag 22 maart gealarmeerd voor een gaslucht op de Hoofdstraat. De melding werd om 13:16 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Zenderen, die het verzoek kreeg om hulpverlening met spoed ter plaatse te gaan.
Zenderen is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Zenderen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Zenderen 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.