Politie vindt 5000 illegale vapes en 340 doosjes snus na aanhouding in Amersfoort
Bron: Politie.nl
Maandag 20 oktober heeft de politie een 26-jarige man uit Amersfoort aangehouden voor het verkopen van illegale vapes aan o.a. minderjarigen. Na verder onderzoek stuitte de politie op een garagebox waar 5000 vapes en 340 doosjes snus opgeslagen lagen.
De politie kon deze verdachte aanhouden na meerdere meldingen via MeldMisdaadAnoniem van oplettende burgers. De man zou zich volgens de meldingen bezighouden met de verkoop van illegale vapes aan o.a. minderjarigen.
Maandagavond rond 16:40 uur zag de politie dat de 26-jarige verdachte uit Amersfoort daadwerkelijk vapes verkocht aan minderjarigen. Hij is daarop aangehouden Bij deze aanhouding werden er in zijn voertuig bijna 200 illegale vapes aangetroffen. Dit betroffen vapes met een zoete smaakjes. De verkoop daarvan is verboden zijn in Nederland
Garagebox
De politie deed verder onderzoek en trof daarbij een garagebox aan waarin nog eens 5000 illegale vapes en 340 doosjes snus lagen. De vapes en snus zijn in beslag genomen door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). De NVWA legt de verdachte een boete op. De illegale producten en worden vernietigd op kosten van de verdachte. De politie doet ook nog verder onderzoek naar de zaak.
Houd misdaad uit je buurt
Jij kent je buurt het beste. Denk je dat er misdaad in jouw buurt is? Meld het.