Persoon te water Lavendelstraat in Amersfoort
De brandweer is vrijdagavond uitgerukt na een melding over een persoon te water op de Lavendelstraat in Amersfoort. Bij het incident is mogelijk een persoon zwaar gewond geraakt.
De melding kwam vlak na elf uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Amersfoort is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Amersfoort reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Amersfoort is de afgelopen 30 dagen 58 keer gealarmeerd. De ambulance moest 608 keer naar die plaats toe.