Woningbrand op Benedeneind ZZ in Benschop
Aan de Benedeneind ZZ in Benschop is dinsdagochtend een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in de schoorsteen ontstaan.
De brand brak rond half negen 's ochtends uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere IJsselstein is de brandweer om bijstand gevraagd.
Benschop is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Benschop reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Benschop is de afgelopen 30 dagen 5 keer gealarmeerd. De ambulance moest 10 keer naar die plaats toe.