Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Amersfoortseweg in Bunschoten-Spakenburg
Bij een ongeval op de Amersfoortseweg in Bunschoten-Spakenburg is zondagmiddag een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer half 1 's middags. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Bunschoten-Spakenburg is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Bunschoten-Spakenburg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 14 keer naar Bunschoten-Spakenburg gestuurd en moest de ambulance 47 keer naar die plaats toe.