Voertuigbrand op A12 in De Meern
De brandweer is in de nacht van maandag op dinsdag uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de A12 in De Meern.
De melding kwam rond kwart voor zes 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
De Meern is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in De Meern reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van De Meern is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 70 keer naar die plaats toe.