Ongeval met letsel op Soestdijkerweg in Den Dolder, traumaheli gealarmeerd
Op de Soestdijkerweg in Den Dolder heeft zaterdagnacht een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
De eerste melding kwam rond half 1 in de nacht bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, naast de traumaheli, ook twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Den Dolder valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Den Dolder, een plaats in de provincie Utrecht, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 20 keer naar Den Dolder gestuurd en moest de ambulance 16 keer naar die plaats toe.