Ongeval met letsel op Nieuwe Dolderseweg in Den Dolder
De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Nieuwe Dolderseweg in Den Dolder.
De melding kwam rond kwart over twaalf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Den Dolder is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Den Dolder reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Den Dolder is de afgelopen 30 dagen 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 16 keer naar die plaats toe.