Assistentie bij reanimatie op Heideweg in Hooglanderveen
De brandweer van Hooglanderveen is dinsdag 16 februari gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Heideweg. De melding werd om 16:59 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Hooglanderveen, die met spoed ter plaatse is gegaan.
Hooglanderveen is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Hooglanderveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hooglanderveen 8 keer gealarmeerd en moest de ambulance 7 keer naar die plaats toe.