Woningbrand in Houten op Kooikerseind
Aan de Kooikerseind in Houten is zondagmiddag een woningbrand uitgebroken. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam vlak na vier uur in de middag bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen. Korpsen uit onder meer Vianen zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd.
Houten is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Houten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 28 keer naar Houten gestuurd en moest de ambulance 157 keer naar die plaats toe.