Ongeval met letsel op Zeewater in Houten

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
27 september 2026 05:51

De hulpdiensten zijn in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Zeewater in Houten.

De melding kwam rond kwart voor zes 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Houten is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Houten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Houten is de afgelopen 30 dagen 16 keer gealarmeerd. De ambulance moest 124 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

05:51
aanrijding letsel zeewater houten
 
Alarmcodes
 
0736900 Monitorcode Utrecht
 
0736090 Persinfo