Ambulance met spoed naar Huis ter Heide
Een ambulance is zondag 18 mei met spoed uitgereden naar Huis ter Heide voor een medisch incident. De melding werd om 17:09 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Utrecht.
Huis ter Heide is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Huis ter Heide reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Huis ter Heide is de afgelopen 30 dagen 28 keer gealarmeerd. De ambulance moest 16 keer naar die plaats toe.