Voertuig te water Ameronger Wetering in Leersum
De brandweer is donderdagmiddag uitgerukt na een melding over een voertuig te water op Ameronger Wetering in Leersum. Bij het incident is mogelijk een persoon zwaar gewond geraakt.
De melding kwam rond kwart voor vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Leersum is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Leersum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Leersum 4 keer gealarmeerd. De ambulance moest 43 keer naar die plaats toe.