Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op A27 in Lexmond
Op de A27 in Lexmond heeft vrijdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond half 6 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Lexmond is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Lexmond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 2 keer naar Lexmond gestuurd. De ambulance moest 9 keer naar die plaats toe.