Assistentie bij reanimatie op Antilopespoor in Maarssen
De brandweer van Maarssen is zondag 7 september gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op Antilopespoor. De melding werd om 00:04 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Maarssen, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Maarssen is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Maarssen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Maarssen 20 keer gealarmeerd en moest de ambulance 211 keer naar die plaats toe.