Automatisch brandalarm op Vuurscheschans in Nieuwegein
De brandweer van Nieuwegein is vrijdag 23 september gealarmeerd voor een automatisch brandalarm op Vuurscheschans. De melding werd om 20:45 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Nieuwegein, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Nieuwegein is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Nieuwegein reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nieuwegein 43 keer gealarmeerd en moest de ambulance 388 keer naar die plaats toe.