Ongeval met letsel op Structuurbaan in Nieuwegein
De hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Structuurbaan in Nieuwegein.
De melding kwam rond half vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Nieuwegein is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Nieuwegein reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nieuwegein 47 keer gealarmeerd. De ambulance moest 366 keer naar die plaats toe.