Ongeval met letsel op A2 in Nieuwer ter aa

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
28 maart 2025 03:37

De hulpdiensten zijn in de nacht van donderdag op vrijdag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de A2 in Nieuwer ter aa.

De melding kwam rond kwart voor vier 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Nieuwer ter aa is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Nieuwer ter aa reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Nieuwer ter aa is de afgelopen 30 dagen 0 keer gealarmeerd. De ambulance moest 2 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

03:37
aanrijding letsel a2 re 44,4 nieuwer ter aa
 
Alarmcodes
 
0736090 Persinfo