Voertuigbrand in Nieuwland op Lange Schenkel
De brandweer is dinsdagochtend uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de Lange Schenkel in Nieuwland. De melding kwam ongeveer tien voor half twaalf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen.
De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. De afgelopen 90 dagen werd de brandweer van Nieuwland 0 keer gealarmeerd voor een voertuigbrand. In de voorgaande drie maanden was dat 1 keer.
Nieuwland valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Utrecht, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 4 keer naar Nieuwland gestuurd. De ambulance moest 1 keer naar die plaats toe.