Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op A12 in Renswoude

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
1 september 2023 05:07

Bij een ongeval op de A12 in Renswoude zijn vrijdagnacht mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.

De eerste melding kwam iets na vijf uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Er is ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.

Renswoude is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Renswoude reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1 keer naar Renswoude gestuurd en moest de ambulance 20 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

05:07
aanrijding letsel a12 re 89,3 renswoude
 
Alarmcodes
 
0736090 Persinfo