Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op N233 in Rhenen
Op de N233 in Rhenen heeft zondagavond een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond kwart voor 10 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er is ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Rhenen valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Rhenen, een plaats in de provincie Utrecht, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 10 keer naar Rhenen gestuurd. De ambulance moest 91 keer naar die plaats toe.