Woningbrand op De Dijk in Rhenen
Aan de De Dijk in Rhenen is vrijdagavond een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in de schoorsteen ontstaan.
De brand brak vlak na uur 's avonds uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Wageningen is de brandweer om bijstand gevraagd.
Rhenen is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Rhenen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Rhenen is de afgelopen 30 dagen 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 128 keer naar die plaats toe.