Assistentie bij reanimatie op Schoutenkampweg in Soest
De brandweer van Soest is vrijdag 25 juli gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Schoutenkampweg. De melding werd om 08:45 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Soest, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Soest is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Soest reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Soest 24 keer gealarmeerd en moest de ambulance 156 keer naar die plaats toe.