Middelbrand in Veenendaal op 't Voorhuis
In Veenendaal is zondagnacht een brand gemeld aan de 't Voorhuis. De brandweer heeft opgeschaald naar middelbrand. Het is nog onbekend wat de oorzaak van de brand is.
De eerste melding kwam rond kwart over 3 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Na 3 minuten werd opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 1 tankautospuit en 2 hoogwerkers wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen. Korpsen uit onder meer Ede zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen.
Veenendaal is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Veenendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 39 keer naar Veenendaal gestuurd en moest de ambulance 247 keer naar die plaats toe.