Ongeval met letsel op Adriaan P. de Kleuverstraat in Veenendaal

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
20 april 2025 19:29

De hulpdiensten zijn zondagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Adriaan P. de Kleuverstraat en Wolweg in Veenendaal.

De melding kwam rond half acht 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Veenendaal is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Veenendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Veenendaal 45 keer gealarmeerd. De ambulance moest 248 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

19:29
aanrijding letsel adriaan p. de kleuverstraat wolweg veenendaal
 
Alarmcodes
 
0736090 Persinfo