Ongeval met letsel op Prins Bernhardlaan in Veenendaal
De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Prins Bernhardlaan in Veenendaal.
De melding kwam rond kwart over zes 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Veenendaal is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Veenendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Veenendaal is de afgelopen 30 dagen 37 keer gealarmeerd. De ambulance moest 278 keer naar die plaats toe.