Voertuigbrand op Nieuweweg-noord in Veenendaal
De brandweer is vrijdagavond uitgerukt na een melding over een autobrand op de Nieuweweg-noord in Veenendaal.
De melding kwam rond half elf 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Veenendaal is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Veenendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Veenendaal is de afgelopen 30 dagen 31 keer gealarmeerd. De ambulance moest 254 keer naar die plaats toe.