Traumaheli gealarmeerd voor incident op Soesterveen in Vleuten
Een ambulance is donderdag 4 april met spoed uitgereden naar Vleuten voor een medisch incident aan Soesterveen. De melding werd om 0:05 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Utrecht.
Vleuten is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Vleuten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vleuten 4 keer gealarmeerd. De ambulance moest 85 keer naar die plaats toe.