Ongeval met letsel op Amsterdamlaan in Woerden
De hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Amsterdamlaan in Woerden.
De melding kwam vlak voor vijf uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Woerden is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Woerden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Woerden 11 keer gealarmeerd. De ambulance moest 186 keer naar die plaats toe.