Voertuigbrand op Voskuilerweg in Woudenberg
De brandweer is zondagochtend uitgerukt na een melding over een autobrand op de Voskuilerweg in Woudenberg.
De melding kwam rond kwart over negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Scherpenzeel is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Woudenberg is een plaats in de provincie Utrecht en valt onder de P2000-regio Utrecht. De hulpdiensten in Woudenberg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Woudenberg 5 keer gealarmeerd. De ambulance moest 66 keer naar die plaats toe.